Ви зараз тут: Головна -> korysne-dlya-kliyenta -> chasti-pytannya

СТОРІНКА ЗНАХОДИТЬСЯ В ПРОЦЕСІ РОЗРОБКИ!
ПРИНОСИМО ВИБАЧЕННЯ ЗА ТИМЧАСОВІ НЕЗРУЧНОСТІ!!!

ВІКНА

1. Чи безпечні металопластикові вікна?

2. Що таке енергозберігаючий склопакет?

3. Що таке мультифункціональний склопакет?

4. Що таке склопакет типу СОЛАР?

5. Яка роль армування у металопластиковій конструкції?

6. Як доглядати за металопластиковими вікнами?

7. Чи є можливість виготовлення металопластикових конструкцій нестандартних форм?

8. Чи можна замовити окремо склопакет?


ПОКРІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ

1. Які різновиди покрівлі наша компанія пропонує своїм покупцям?

“МАРЕКС.ЮЕЙ” пропонує надзвичайно широкий асортимент покрівельної продукції та різний спектр покрівельних робіт. Ми підбираємо вид покрівлі залежно від естетичного смаку покупця та з точки зору надійності матеріалу. Особливу увагу споживача пропонуємо звернути на матеріал виробництва ARCELOR MITTAL та THYSSEN KRUPP, які за час використання проявили себе з найкращої сторони: як технічних характеристик, так і з естетичної сторони, і за хорошу ціну. Металочерепицю та металопрофіль продаємо вже нарізаними під індивідуальні розміри («під замовлення»), що значно мінімізує відходи, а це в свою чергу створює додаткову економію для клієнта. Ми пропонуємо металочерепицю трьох різновидів – «Тайл», «Тігла» та «Преміум» (з їх детальними характеристиками можна ознайомитись за посиланням). Для профілювання металопрофілю використовуємо оцинкований лист товщиною 0,45, 0,5 та 0,65 мм з декоративним полімерним кольоровим покриттям (поліестр, та структурний матполіестр). Теоретичний термін служби продукції з полімерним покриттям становить 50 років.

2. Як проводиться вимірювання і розрахунок покрівлі?

Металочерепицю та профнастил виготовляємо або  ріжемо по довжині, яку бажає замовник не перевищуючи 5,5 м (для профнастилу промислового використання до 11 м), щоб лист мав відповідну жорсткість для транспортування і монтування. Як правило, при розрахунку покрівлі довжина листа  дорівнює довжині схилу покрівлі з урахуванням випусків. Кількість листів легко розрахувати за формулою: довжину по коньку ділимо на корисну ширину одного листа.Розрахунок покрівлі проводимо по пунктах: 1)  розрахунок кількості листів по ширині даху (при складній конфігурації даху – розрахунок проводиться в спеціалізованій програмі з поданям розкрою і специфікації);

2)   підбір із стандартних та нестандартних (маємо можливість виготовляти нестандарт) довжин листів, сума яких становить довжину схилу для мінімізації відходів;

3)   розрахунок кількості комплектуючих.

4)   обчислення в грошовому еквіваленті комплексу матеріалів.

3. Які переваги нашої продукції над іншими виробниками?

Наша фірма пропонує якісний метал за помірними цінами  з індивідуальним сервісним та ціновим підходом до кожного клієнта. Щоразу розширюємо асортимент продукції. Пропонуємо якісні польські водостічні системи Bryza, Profil, Struga, Amazonka, гідро-, і пароізоляційні системи. Проводимо заміри, обчислення даху, обшивку аксесуарами та монтаж водостоків. Вартість нашої продукції нижча, ніж у конкурентів, оскільки ми працюємо напряму із заводом-виробником, відповідно сировина потрапляє до нас у перші руки, без жодних посередників. Виготовляємо металопрофіль та металочерепицю на нових станках європейсього виробництва, і це дає вагому перевагу перед конкурентами, в тому, що так звані «замки» листів металочерепиці сходяться ідельно, – а це в свою чергу надзвичайно добру герметизацію покрівлі.  

4. У клієнтів часто виникають питання, щодо використання того чи іншого виду дахових обробок (аксесуарів). Для пояснення застосування всіх різновидів планок розміщуємо наступну інформацію:

– коньок до металочерепиці, до металопрофілю – використовується на вершині даху на стику двох пластів покрівлі (листів). Слова-синоніми: гусак.

– торцева планка – використовується в обшивці сторін по довжині скатів.

– карниз верхній+карниз нижній (або планка зашивки – залежно чи є підшивка вагонкою чи ні) – використовується для обшивки даху по довжині (ширині покрівлі) – біля ринвової системи.

–  кут зовнішній, кут внутрішній – для дрібних доштукувань інших планок.

– планка пристінна – використовується для обшивки коминів та замість конька – якщо покривається один скат, верх якого прилягає до стіни.

– жолоб (синонім – єндова) – використовується при ламаних дахах, коли при стику частин даху утворюється впадина. Коли стикаються листи, між ними в будь-якому випадку – залишається щілина, і під неї дається жолоб для ущільнення та гідроізоляції (щоб не допустити проникнення води до середини).

– жолоб декоративний – використовується зверху над тією ж щілиною, для більш естетичного вигляду. При використанні жолоба (єндови) декоративного – в цілях економії коштів, клієнту можна пропонувати використання не кольорового а оцинкованого жолоба.

– снігобарєр (синонім – снігозатримувач) – пропонуємо звичайний – 1,25м – який більш часто застосовується до профільного покриття, хоча також і до металочерепиці. Але так як металочерепиця являється більш декоративним видом покрівлі – для неї пропонується снігобарєр-«підківка», що співпадає своєю формою з хвилею металочерепиці, і він звичайно набагато ефектніше довершує вигляд даху. Для чого потрібний: для стримання шару снігу та льоду, недопущення падіння його з даху, що може призвести до травматичний наслідків людей, що знаходитимуться поруч, також для збереження водостічної системи для довшого стоку служби. Не допускає перенавантаження ринв від ваги снігу та льоду.

5. Що таке ущільнювач?

Ущільнювач – спеціальний поролон, який допомагає ущільнити покрівлю під коньком та скати даху.

6. Що таке бітумна стрічка? 

Сучаснішим та кращим елементом ущільнення покрівлі – коньок, скати, краї коминів, а також тріщини на пластикових водостічних системах – є бітумна стрічка, що має в основі просмолену стрічку, яка надійніше та естетичніше ущільнить та ізолює від вологи вразливі місця даху. Вона дорожча, проте ефективніша та менш помітна. Має певний асортимент кольорів, в т.ч. срібний – універсальний під пофарбування. При можливому пошкодженні або появі наскрізних дир (через кріплення і т.п.) – має властивість самозатягуватись. Не трухлявіє з часом, довговічна.

7. Які існують види підпокрівельної ізоляції? 

Гідро- та пароізоляційна плівка – яка допомагає додатково ущільнити покрівлю від проникнення води, і в той же час – залишити дах «дихаючим»  – тобто пропускати назовні пару, яка при затриманні у даховому пирозі – може спричинити до зволоження теплоізоляції – мінеральної вати. Спеціальний вид – підпокрівельна супердифузійна мембрана – яка маю найкращу вологостійкість та паропроникну здатність.

8. Що таке мінеральна вата?

Мінеральна вата – виготовлена з каменю – базальту, допомагає додатково ущільнити, утеплити, та ізолювати від зайвого шуму покрівлю. ЇЇ перевага над скловатою – на порядок вище всі показники, крім того, стійкість перед гризунами – які пошкоджують скловату, а мінеральну – ні.

9. Які засоби кріплення використовуються при монтажі покрівельних матеріалів? 

Для монтажу покрівлі використовуються самонарізи (синонім: шурупи): найпоширеніший розмір  при кріпленні листів 4,8 мм (діаметр шапки шурупа)*35 мм (довжина свердлильного елементу). Наша компанія пропонує шурупи – польського виробництва. Їх переваги над іншими: стійке фарбове покриття, стійка EPDM- гумка для ущільнення, свердлильний елемент працює витягуючи краї просвердленого металу назовні під ущільнюючу гумку шурупа, а не в середину – що додатково захищає від проникнення води, також ця спеціальна гумова прослойка – вулканізується при природньому коливанні температур і міцно скріпляється з поверхнею.


ВХІДНІ ДВЕРІ

1. Які вхідні двері призначені для зовнішнього використання (на вулиці)?

2. Що таке сувальдний замок?

Замок, секретна частина якого представляє собою пакет пластин (сувальд) з фігурними вирізами, які при відкритті замку підштовхуються виступами на борідці ключа. Синонім – сейфовий замок.

3. Які дії потрібно виконувати для збільшення терміну експлуатації дверей?

4. Як доглядати за вхідними дверима?

5. Який утеплювач вхідних дверей найбільш надійний?

6. Чи є можливість виготовлення дверей під індивідуальне замовлення?


МІЖКІМНАТНІ ДВЕРІ

1. Які типи наповнення дверного полотна існують на ринку, та які пропонує Ваша компанія?

2. Яке покриття міжкімнатних дверей є найбільш надійним та довговічним?

3. Яку роль у міжкімнатних дверях відіграє фурнітура?

4. Як доглядати за міжкімнатними дверима?

5. Що таке лиштва?


1. Які типи наповнення дверного полотна існують на ринку, та які пропонує Ваша компанія?
2. Яке покриття міжкімнатних дверей є найбільш надійним та довговічним?
3. Яку роль у міжкімнатних дверях відіграє фурнітура?
4. Як доглядати за міжкімнатними дверима?
5. Що таке лиштва?