Ви зараз тут: Головна -> vhidni-dveri -> termoplast

Двері ТМ “ТЕРМОПЛАСТ +” – це двері українського виробництва.

При виборі вхідних металевих дверей більшість людей задумуються над питанням, що ж є пріоритетом – естетичний зовнішній вигляд дверей або надійність та безпека? Вибираючи двері торгової марки «ТЕРМОПЛАСТ +», Вам більше не доведеться замислюватися над цим питанням. Наші двері підкорять і естетів з тонким почуттям смаку та стилю і більш прагматичних покупців, що пред’являють високі вимоги до рівня захищеності свого житла. Ми впевнені, що двері ТМ «ТЕРМОПЛАСТ +» – це відмінне поєднання бездоганної якості, вишуканості, надійності, а також, що важливо – ціни.

Ці двері виготовляються на автоматизованої виробничої лінії, що забезпечує високу геометричну точність конструкції дверей і значно знижує ризик «людського фактора». Постійно ведеться контроль якості на виробництві, проводяться технічні удосконалення конструкції двері, а також відбувається стеження за світовими тенденціями в дверній промисловості, оновлюючи модельний ряд і впроваджуючи нові сучасні матеріали і технології. Для дверей ТМ “ТЕРМОПЛАСТ +” використовується тільки високоякісна фурнітура від провідних виробників, таких як KALE, Апекс, Mottura.

[tribulant_slideshow gallery_id=”36″]

Характеристики комплектацій вхідних дверей “Термопласт-Плюс”

комплектація преміум термопласт комплектація еліт термопласт комплектація стандарт 90 термопласткомплектація оптіма термопласт