Ви зараз тут: Головна -> mizhkimnatni-dveri -> novyu-styl

Психологи стверджують, що, відчиняючи двері, людина сподівається потрапити в комфортне, затишне середовище.

Саме тому компанія «НОВИЙ СТИЛЬ» намагається створити двері, які стануть невід’ємною частиною Вашого затишного інтер’єру! Понад 10 років діяльності, потужний виробничий комплекс – один з найбільших у Східній Європі, та високі стандарти якості перетворили компанію «НОВИЙ СТИЛЬ» на лідера із виготовлення міжкімнатних дверей.

Що це означає для клієнтів? Вражаючий вибір найрізноманітніших зразків продукції, цікавий дизайн, надійність та довговічність в експлуатації. І розумні ціни завдяки продуманій маркетинговій політиці.

Ці переваги вже оцінили тисячі клієнтів, обираючи міжкімнатні двері «НОВИЙ СТИЛЬ» – двері, що додають родзинки Вашому інтер’єру!

ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА

Двері під ключ – принцип діяльності компанії «НОВИЙ СТИЛЬ». І справді, тим, хто замовляє наші вироби, залишається лише повернути ключ, щоб відкрити двері у свою кімнату!

Починаючи від дизайну і завершуючи встановленням, компанія «НОВИЙ СТИЛЬ» дотримується найвищих стандартів якості, використовуючи для цього весь арсенал сучасних технологій.

Кожен вид робіт – розкрій, пресування, фрезерування, збирання чи пакування, виконується  окремим, спеціальним, автоматизованим обладнанням під наглядом фахових операторів.

У виробництві використовують екологічні матеріали.

Персонал компанії «НОВИЙ СТИЛЬ» – це команда професіоналів, які проходять спеціалізовані курси та навчання і запроваджують найновіші підходи у виробництві продукції.

Інноваційність та професійність у виробництві – це запорука створення якісних дверних коробок та полотен, стійких до пошкоджень, надійних і сучасних. Обираючи міжкімнатні двері «НОВИЙ СТИЛЬ», ви обираєте оптимальне співвідношення якості та дизайну!

ПІДТРИМКА ЯКОСТІ

Двері компанії «НОВИЙ СТИЛЬ» створюються передусім для Клієнта. Саме тому головною прерогативою нашої роботи є якість. На кожному етапі технологічного циклу контроль якості виробів відстежується безпосередньо оператором. Перевірку проходить як сировина, з якої виготовляються двері, так і кінцева продукція.

[tribulant_slideshow gallery_id=”3″]