Ви зараз тут: Головна -> pokrivelni-materialy -> stal-v-rulonah

Сталь в рулонахheader_image3

Одним з напрямів діяльності компанії “МАРЕКС.ЮЕЙ”, є продаж плоского оцинкованого прокату та оцинкованого прокату з полімерним покриттям. Область застосування і використання дуже широка . Використовується цей матеріал, як сировина для виготовлення профнастилу, металочерепиці, сендвіч-панелей, водостічних систем, профілю для монтажу гіпсокартонних систем, а також для всіляких штампованих виробів .Даний матеріал постачається до нас напряму з таких заводів :

1) U. S. Steel Kosice ( Словакія )stal1

2) ArcelorMittal Eisenhüttenstadt ( Німеччина )

3) ArcelorMittal Swietochlowicy ( Польща ).

♦ Марка сталі : DX51D або S220GD ( під замовлення S250GD)

♦ Діапазон товщин : 0,30 -0,45мм для оцинкованого прокату і 0,45-0,50 для прокату з полімерним покриттямКольорова гама для полімерного покриття згідно палітри RAL

♦ Ширина для оцинкованого прокату 1,00 і 1,25м , для прокату з полімерним покриттям 1,25м.stal2

У нашої компанії завжди в наявності оцинкована сталь та широкий асортимент сталі з полімерним (матовим, поліестровим) покриттям .Для одержання поточної інформації по залишкам та цінам напишіть нам на електронну пошту  або телефонуйте (деталі у закладці «Контакти»).


 Штрипс

Компанія “МАРЕКС.ЮЕЙ” може на ваше замовлення розрізати рулонну сталь на штрипси і листи. Він виготовляється шляхом розпуску рулонної оцинкованої сталі на лінії поздовжнього різки. sh1

Розпуск рулонів на штрипси проходить на сучасній автоматичній лінії поздовжньої різки сталі за розмірами, наданими замовником. При цьому може використовуватися як матеріал компанії (оцинкований лист і пофарбована сталь в рулонах товщиною 0,3 до 1,5 мм) , так і метал замовника. Всі замовлення з різання сталі виконуються на найвищому рівні і в максимально короткі терміни , з обов’язковою витримкою точних розмірів по всій ширині штрипса . Виготовлена продукція (це стосується і штрипса оцинкованого ) ретельно упаковується і складується на піддонах.

Основні різновиди штрипсів:

• штрипс з оцинкованою поверхнею;
• вироби зі спеціальним полімерним покриттям;

Основні сфери застосування сталевої стрічки – штрипсsh3

Cталева смуга або стрічка знаходить собі застосування в самих різних областях. Її використовують при створенні металевих профілів , які згодом служать кріпильним матеріалом для гіпсокартону , з її допомогою створюють відливи , електрозварні труби , водовідвідні та водостічні системи . Також за допомогою штрипса виконується кріплення повітроводів будь-якої складності і конфігурації. Багато виробництв використовують штрипс як заготовку для подальшого виготовлення штампованих виробів і дроту. Ще одна актуальна сфера використання стрічки – упаковка матеріалів різної категорії . Як що потрібно транспортувати вантаж максимально надійно і захистити від зовнішніх подразників , то кращого матеріалу, ніж штрипс , і шукати не доводиться.

Технічні характеристики з розкрою штрипс:sh2

Товщина листа Від 0,3 мм до 1,5 мм
Ширина рулону До 1250 мм
Маса рулону До 8 тон
Мінімальна ширина штрипса 79 мм
Точність порізки ± 1 мм