Ви зараз тут: Головна -> mizhkimnatni-dveri -> woodtechnic

Принципи роботи Woodtechniс: якість, стиль, екологічна безпека та доступна ціна. Woodtechniс — високотехнологічне виробництво, найсучасніше обладнання з Європи, перевірена екологічно — чиста сировина, найкращі спеціалісти, відмінна логістика.

Купуючи продукцію компанії Woodtechniс, отримуєте якісний, бездоганний, екологічно-чистий продукт за доброю ціною. Woodtechniс — один з еталонів підприємства деревообробної галузі України.

ДЛЯ ПОКУПЦІВ

З чого зроблено двері Woodtechniс

for_customerДвері продукуються у відповідності до стандарту «ДСТУ Б В.2.6-99:2009 (EN 14351-1:2006, NEQ) Конструкції будинків і споруд. Блоки дверні дерев’яні. Загальні технічні умови».

1) Коробка виготовляється зі зрощеного брусу хвойних порід деревини що надає брусу надзвичайної стійкості до зовнішніх впливів та шпонується сосновим шпоном товщиною 1,5 мм;

2) Лиштва виготовляється зі зрощеного профілю хвойних порід деревини і шпонується сосновим шпоном;

3) Дверні елементи , вертикальні, горизонтальні профілі, вставки та частини виготовляються з зрощених брусків хвойних порід деревини та шпонуються сосновим шпоном;

4) Скло товщиною 4 мм матове з фактурою «сатин»;

5) МДФ плита шпонована з двох сторін сосновим шпоном;

6) Коробка в дверному комплекті  (дверне полотно, дверна коробка, лиштва) Woodtechniс™ комплектується силіконовим ущільнювачем для безшумності закривання дверей та відмінної звукоізоляції.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Розміри дверей

Дверні полотна відповідають за розмірами прийнятим розмірам у державному стандарті.

Двері продукуються стандартних розмірів та товщиною дверного полотна.

Висота (мм)Ширина (мм)Товщина (мм)
200040040
200060040
200070040
200080040
200090040

Спеціальний метод просушки та склеювання забезпечує стійкість до деформації та гарантує високу якість виробу. cировина для виробництва міжкімнатних дверей проходить ретельний відбір та перевірку.

[tribulant_slideshow gallery_id=”2″]