Ви зараз тут: Головна -> mizhkimnatni-dveri -> terminus

Українське підприємство повного циклу “TERMINUS” засновано в 2005 році. За короткий проміжок часу компанія стала одним з лідерів на українському ринку з виробництва високоякісних міжкімнатних дверей.

Підприємство «TERMINUS» оснащено сучасним обладнанням з Німеччини та Італії. У виробництві дверей використовуються передові технології, високоякісна деревина, шпон цінних порід деревини, екологічні лаки відомих виробників.

Підприємство підбирає матеріали на основі суворого дотримання екологічних стандартів (всі продукти відповідають міжнародним стандартам, що підтверджується відповідними сертифікатами). Використання передових технологій та екологічно чистих матеріалів дозволяє займати провідну позицію на ринку України і конкурувати з виробниками Росії та Європи.

ПЕРЕВАГИ КОМПАНІЇ TM “TERMINUS”

 • Успішне підприємство (більше 8 років досвіду)

 • Широкий асортиментний ряд

 • Виробничі площі (понад 21 000 кв. м)

 • Надійний партнер, перевірений часом

 • Своєчасні і швидкі відвантаження

 • Якісний конкурентоспроможний продукт, який користується попитом у споживачів

ПЕРЕВАГИ ПРОДУКТУ TM “TERMINUS”

 • Відбірна деревина (Євробрус)

 • Сучасні тенденції в дизайні

 • Широка палітра кольорів

 • Широкий ціновий діапазон

 • Екологічно чисті матеріали

 • Першокласний шпон цінних порід деревини

 • Звукоізоляція, яка відповідає ДСТУ

 • Стійкість до легких пошкоджень

ТЕХНОЛОГІЯ ВИГОТОВЛЕННЯ

При виготовленні міжкімнатних дверей використовуються передові технології , які повністю відповідають державному стандарту якості.

Правильна вологість

Обрізна дошка висушується на території заводу « TERMINUS ». Брус сушиться в спеціальних сушильних камерах , до вологості 8-10%. Висушену до потрібної вологості дошку постачають в цех на торцювальний верстат , де відбувається видалення дефектів (таких як , сучки , синява , гниль) .

Всі заготовки проходять кілька етапів вибракування ( повне видалення дефектів , сучків , гнили і т.д.)

Технологія мікрошип

Одна з передових технологій , які використовують у виробництві – це зрощення заготовок до потрібних розмірів , за допомогою мікрошипування . Вона дозволяє значно підвищити міцність і зносостійкість конструкції. Бруски проклеюються спеціальним клеєм для дерева , потім зрощуються під найвищим тиском по всьому периметру на пресі зрощування .

Зрощені заготовки повторно пропускаються через квадромат , для вирівнювання і більшої гладкості країв заготовок.

Високотемпературна проклейка

Проклейка заготовок здійснюється за допомогою клею , який стає рідким , при температурі +130 С. При такій температурі заготовки міцно скріплюються між собою.

Далі проходить процес покриття заготовок натуральним шпоном. Проклейка проводиться також спеціальним клеєм при температурі 100-110 º С в пресі.

Ручна робота

При виробництві дверей « TERMINUS » задіяна ручна робота. Так як ми дуже уважно і ретельно створюємо кожен елемент дверної конструкції для свого споживача . Так , фільонки доводять , шліфують вручну спеціальними шліфувальними машинками , так як верстати не шліфують їх у місцях заглиблень. Робочі підбирають деталі за видами шпону і кольору, промащують їх клеєм і скріплюють .

Зібрані проклеєні двері встановлюють в спеціальний прес і стискають під тиском 4 атмосфери , потім двері витираються від залишків клею і складуються . Перед ґрунтовкою двері пропускаються через шліфувальний верстат. Дверні полотна пропускаються через верстат з одного боку потім з іншого . Так само, вручну проводиться доведення дверних полотен. Ґрунтування дверей проводиться за допомогою системи нанесення лаку і фарбопульта комбінованим методом нанесення лаку. Після ґрунтування двері відстоюються не менше 12 годин на спеціально відведеній камері для висихання. Двері пропускаються через шліфувальний верстат. Прошліфовані двері розміщують на піддон і проводять індивідуальний перегляд . Кожні двері проходить ретельну перевірку оператора доводчика.

Професійне покриття

Двері встановлюються на спеціальні конструкції. Маляр за допомогою пневмосистеми і фарбопульт проводить тонування дверей потрібним кольором . Виконуючи дану операцію , майстер переміщається від початку дверей до їх кінця , а потім у зворотному напрямку перекриваючи попередньо нанесений шар на 1 /3. Такі дії повторюються до тих пір поки вся сторона дверей , а також кромка не будуть покриті лаком. Після цього оператор переходить на інший бік і проходить повторне , зустрічне перекриття дверей лаком. Звіряємо колі забарвлених дверей з кольором на шаблоні . Отриманий тон звіряється з тоном зразка і при необхідності доводиться .

Після нанесення тонування (через деякий час – не менше 15 -20хв ) двері за допомогою системи та фарбопульта покриваються фінішним шаром лаку. Тоновані і покриті фінішним шаром лаку двері поміщають у спеціально відведену кімнату для висихання. Висихання і відстоювання проводиться протягом 24 годин. Після закінчення висихання двері поміщають у відділ упаковки дверей . Там проходить їх індивідуальний огляд та упаковка згідно технології упаковки.

[tribulant_slideshow gallery_id=”37″]