Ви зараз тут: Головна -> pokrivelni-materialy ->

Дах, одна з найважливіших складових будинку. Тому, необхідно ретельно підбирати матеріали, якими він буде покритий.

“МАРЕКС.ЮЕЙ” пропонує найбільш оптимальний вид матеріалу для покрівлі по співвідношенню ціна-якість-довговічність – це метал. Протягом років, він показав себе, як матеріал який за умови вхідної високої якості здатний витримувати несприятливі погодні умови десятиліттями та зберігати Ваш дім в теплі та сухості.

Наше підприємство в своєму асортименті може запропонувати метал для покрівлі виробництва заводів Thyssen Krupp (Німеччина), Arcelor Mittal (Німеччина та Польща), U.S. Steel (Словаччина).

Асортимент виробників високоякісної покрівельної сталі, продукцію яких пропонує “МАРЕКС.ЮЕЙ”

виробники металу для металочерепиці, профнастилу Thyssen Krupp (Німеччина), SAAB Prelaq (Швеція), Arcelor Mittal (Німеччина, Польща), Marcegaglia (Італія), U.S.Steel (Словаччина) купити Львів

Метал для покрівлі у готовому вигляді пропонується двох видів – металочерепиця та профіль. Металочерепиця – це оптимальне рішення для покриття житлових приміщень, адже вона не лише, надійна, але й має привабливий зовнішній вигляд. Різновидами металочерепиці, які пропонує наше підприємство, є наступні:


металочерепиця Тайл Монтерей Тігла Діамент Опал Ретро Яспіс Преміум купити Львів металодахівка Арцелор Міттал Тиссен Круп Руукі


Профнастил – це універсальний вид покриття, який використовується, як для житлових приміщень, так і виробничих, адже він має відмінні технічні характеристики. У асортименті, який пропонує наше підприємство є наступні види профнастилу:


профнастил


 

дахові обробки


 

штахетна огорожа металеві штажети на паркан


 

сталь в рулонах Львів