Ви зараз тут: Головна -> vikonni-aksesuary -> zhalyuzi

Горизонтальні жалюзі

Для кухонь, дитячих кімнат та технічних приміщень, а також з метою максимального затемнення компанія “МАРЕКС.ЮЕЙ” пропонує горизонтальні жалюзі різноманітних кольорів , з міжрамним та зовнішнім замонтуванням.

Горизонтальні алюмінієві жалюзі виготовлені із смужок алюмінієвої стрічки шириною 25 мм, забарвленою в різні кольори спеціальною екологічно чистою фарбою, стійкою до дії сонячних променimagesL7DMOJQAів і перепадів температури.

Краще поєднання надійності, функціональності і вдалого рішення для оформлення інтер’єру квартири чи офісу. Простота у догляді і експлуатації є незаперечними перевагами для установки алюмінієвих жалюзі в будь-яких приміщеннях. Велика колірна гамма дозволить Вам вдало підібрати колір жалюзі для будь-якого інтер’єру.

Завдяки оригінальній системі кріплення, жалюзі легко монтуються на пластикові вікна. Жалюзі щільно прилягають до склопакета, не займаючи при цьому додаткову площу вікна і утворюючи з ним єдине ціле. При закритих жалюзі сонячне.

Практичне, функціональне і недороге рішення для оформлення вікна. Простота у догляді, гігієнічність і зручність експлуатації, широкі можливості застосування (кріплення на звичайні і мансардні вікна, на дерев’яні рами і рами ПВХ, а також можливість виготовлення міжрамного варіанту) роблять алюмінієві горизонтальні жалюзі практично універсальними. А різноманітність фактур і широка колірна гамма, що включає як однотонні зразки, зразки з малюнком, так і перфоровані, дозволять зробити стильним і неповторним будь-яке вікно.

Горизонтальні алюмінієві жалюзі – невід’ємний атрибут строгих офісів і виробничих приміщень, там, де немає нічого зайвого і все підпорядковано ідеї функціональності. Крім того, вони також можуть використовуватися і на кухні, ванній кімнаті і в будь-якому приміщенні, де потрібний при підвищеній вологості практичний і недорогий світлозахист. Ламелі горизонтальних жалюзів можуть бути як 25 мм шириною, так і вузькі, 16 мм, вони виглядають більш витончено.

[tribulant_slideshow gallery_id=”30″]