Ви зараз тут: Головна -> pvh-konstrukcii -> metaloplastykovi-vikna

Система Design 3D

Досконалість завжди в моді

3d_01

Естетично приваблива система Salamander Design 3D з плавними лініями і монтажною шириною 76 мм є не тільки уособленням візуальної досконалості, вона дає простір для одного з головних чинників гарного самопочуття людини – природного денного світла.

Профіль системи Саламандер Дизайн 3Д в 1998 році став родоначальником тенденції, послідовниками якої стала вся галузь. Ця 5-камерна система завдяки округлим зовнішнім контурам, монтажній ширині 76 мм, потрійного контуру ущільнення і можливості встановлення склопакету товщиною до 48 мм досі залишається неперевершеною, як за зовнішнім виглядом, білизною і глянцем поверхні, так і по співвідношенню своїх характеристик ціни і якості.

Триконтурна система ущільнення дозволяє профільній системі запропонувати покупцеві тепло- і звукоізоляцію найвищого рівня, а також надійний захист віконної конструкції від злому. Відведення води і вентиляція фальца стулки phoca_thumb_l_s_3dздійснюється через ізольовану порожнину в рамі, завдяки чому основна частина фальца рами захищена від впливу зовнішнього повітря, що значно підвищує термін служби фурнітури, встановленої в стулці, і також підвищується загальний опір теплопередачі всієї системи.

Основні характеристики системи:

► 5 камер в рамі і 4 камери в стулці;

► Монтажна ширина 76 мм;

► Максимальна товщина скління 48 мм;

► Три контури ущільнення;

► Опір теплопередачі складає R = 0,79 М2Х ° C / Вт;


Система Streamline

Переконливість в дизайні та функціональності

З системою Streamline було створено новий віконний профіль з ідеальним дизайном і технічними характеристиками для сучасних вікон 21 століття. 5-streamline_roundкамерна система Streamline завдяки збільшеній монтажній ширині 76 мм пропонує своїм покупцям покращені показники по теплозахисту і шумоізоляції. Опір теплопередачі складає R = 0,77 м2 ° C / Вт (з армуванням). Таким чином, компанія Salamander знов робить доступними широкому сегменту ринку високі стандарти віконної індустрії.

Поряд з уже вподобаним покупцям зовнішнім дизайном цієї торгової марки, система Стрімлайн зберегла і зарекомендувала свої технічні особливості поряд з існуючими системами, а саме напливи на внутрішніх стінках профілю, які забезпечують надійність кріплення елементів фурнітури і тим самим високий захист всієї віконної конструкції.

Тенденцію «покращувати вже перевірене» підтверджує і наявність у системі Streamline «лабіринту» внутрішніх перегородок. Завдяки даному лабіринту відбувається раціональний розподіл статичних навантажень по всьому перетину профілю, особливо важливо для навантажень в області кріплення ручки і петлевий групи.

 Система Streamline з круглою стулкою

Елегантний дизайн – високий стиль

phoca_thumb_l_s_sl_roundПлавні лінії профілю – це не тільки втілення візуального досконалості вікна, але і сучасних технологій профільного виробництва. П’ятикамерна система з монтажною шириною 76 мм і двома контурами ущільнення гарантує високий рівень звукоізоляції і теплозахисту, а також надійність від злому – всі компоненти для гарного самопочуття. Надзвичайна стійкість до впливу навколишнього середовища і легкість у догляді доповнюють інші вийняткові характеристики даної профільної системи. Чудовий вибір для тих, хто цінує вишуканий комфорт.

Основні характеристики системи:

► 5 камер в рамі і стулці;

► Монтажна ширина 76 мм;

► Максимальна товщина скління 48 мм;

► Система випробувана на морозостійкість при -55 ° C;


Система Brügmann AD

Найкращі можливості для затишності будинку

Система Brügmann AD – приваблює з першого погляду. При найближчому розгляді Ваші переконання тільки зростатимуть.

brug_round3-х і 5-ти камерна профільна система Brügmann AD з монтажною шириною 73 мм і двома контурами ущільнення відповідає будь-яким побажанням відносно вимогливого оформлення вікна.

Щільна легована поверхня профілю робить його не тільки легким у догляді, але і гарантує надійну довговічність. Максимальна міцність і стабільність віконної конструкції досягається за рахунок можливості установки сталевого армування великих розмірів.

Високоякісний профіль, за бажанням клієнта, може бути покритий декоративною плівкою, яка представлена ​​в більш ніж 40 колірних варіантах. Від кольору слонячої кістки до махагона, від світло-сірого до чорного – незалежно від декору, одне залишається незмінним – виняткова якість продукту.

Основні характеристики системи:

► 3 або 5 камер в рамі і стулці;
► Монтажная ширина 73 мм;
► Максімальная товщина скління 40 мм;
► Сопротівленіе теплопередачі складає R = 0,76 м2 ° C / Вт;

Система Brügmann AD з круглою стулкою

  Гра плавних форм і ліній

Профільна система з монтажною шириною 73 мм в комбінації з круглою стулкою – це не тільки фаворит у своїй групі, але і ідеальне обрамлення вікна.

Дана система являє собою гармонійне поєднання прекрасної оптики плавних ліній профілю з достоїнствами сучасних віконних технологій.

Ширина фальца дозволяє здійснювати всі стандартні типи скління.

Зварене в кутах вдаване ущільнення гарантує оптимальний захист від вітру і негоди. Відмінні показники по теплозахисту R = 0,76 м2 ° C / Вт і звукоізоляції (до 46 дБ) забезпечують максимум житлового комфорту і значно скорочують енерговитрати.


Система bluEvolution

Досконалість – made in Germany

Система bluEvolution являє собою досконалу комбінацію інноваційних та традиційних технологій.

Монтажна ширина 92 мм, 6 камер в рамі і стулці, а також можливість установкиblyu_evolyushin_z_napisami_1_0 склопакета до 60 мм гарантують виняткову теплоізоляцію і значно підвищують показники енергоефективності вікна. Візуальна висота комбінації рами і стулки всього в 118 мм збільшує світловий отвір конструкції і сприяє максимальному освітленню. Таким чином, система bluEvolution задає тренд на елегантні і чіткі форми вікна.

Стабільне розподіл навантажень забезпечується навіть при великій вазі скління завдяки спеціальній конструкції камер армування. Два ущільнення притвору і одне центральне ущільнення сприяють надійної герметизації конструкції.

Поряд з білим кольором представлений широкий спектр високоякісних Ламінаційні плівок, а також колірна палітра RAL за індивідуальним замовленням.

Основні характеристики системи:

► 6 камер в рамі і стулці;
► Монтажна ширина 92 мм;
► Максимальна товщина скління 60 мм;
► Опір теплопередачі до 1,25 м2x ° C / Вт;


salam_1