Вибір гідроізоляції

zastosowaniestrotexalПри покупці плівки обов’язково проконсультуйтеся у компанії “МАРЕКС.ЮЕЙ”, яким боком плівка має лежати до покрівельного матеріалу, а яким до утеплювача. Для протиконденсатних і дифузійних гідроізоляційних плівок цей момент украй важливий. Досить переплутати, і можна вважати, що в якості підпокрівельної мембрани покладено звичайний поліетилен. Безліч нюансів є при закріпленні плівок на кроквяній конструкції, а також при організації входів-виходів у вентильовані зазори. І якщо ви не дуже впевнені, що самівпораєтеся з усіма цими питаннями, краще звернутися до фахівців. Бригада досвідчених робітників спрямована до Вас покрівельною фірмою впорається з вирішенням всіх питань швидше і краще. Крім того, ви отримаєте гарантію на всі проведені роботи.

Можна скористатися і послугами консультаційної фірми, про все детально довідатися й розпитати, але в цьому випадку доведеться ні на хвилину не відходити від найнятих будівельників.

Особливу увагу варто звернути на наявність гігієнічного сертифіката на обрану плівку. Плівка перебуває практично усередині приміщення, а отже, стикається з тим повітрям, яким ви будете дихати. І, звичайно ж, на термін служби матеріалу.

Професіонали-покрівельники рекомендують пам’ятати, що підпокрівельна плівка, незалежно від того, що її ціна становить усього близько 2 % від ціни всієї покрівлі, – один із найважливіших елементів покрівельній системи, тому заощаджувати на плівці не варто. Потрібно зупиняти свій вибір на виробах з добрими технічними й експлуатаційними параметрами.

Але звичайно, оптимальним вибором є ізоляція з допомогою супердифузійної мембрани. Ми пропонуємо мембрану Strotex Basic 1300 польського виробництва.

Область застосування STROTEX basic:
1. STROTEX basic- являє собою дифузійно-стійку мембрану, вмонтовувану під зовнішнім покриттям покрівлі
2. Застосовується головним чином для гідроізоляції покрівлі та захисту утеплювача від впливу атмосферних явищ
3. Є відмінним захистом для стін будівель, легких каркасних і сталевих конструкцій
4. Може застосовуватися в зовнішній обшивці і в системі вентильованих фасадів
Переваги STROTEX basic:
•  Висока паропроникність дає можливість акумулювати вологу зсередини і виводити її назовні
• Абсолютно водонепроникна зовні мембрана захищає термоізоляцію покрівлі від дощу, снігу і т.п. і може служити як тимчасова покрівля до 3 місяців
• Може застосовуватися на дахах з суцільною решетуванням
• Оберігає стіни від вітру і попадання вологи в теплоізоляцію стін
• оберігає утеплювач від видування волокон і від попадання пилу в утеплювач
• оберігає будівлю від втрат тепла
• плівка стабілізована від впливу ультрафіолетового випромінювання. Завдяки чому може перебувати під безпосереднім сонячним випромінюванням до 3 місяців
Монтаж STROTEX basic:
1. При монтажі під зовнішнім покриємо покрівлі плівка укладається горизонтально з нахлестом не менше 10см. знизу вгору. Завод-виробник рекомендує проклеювати стики двосторонньої клейкою стрічкою. Плівка укладається безпосередньо на утеплювач. Між зовнішнім покриттям плівки і покрівлею необхідно створювати зазор не менш 20мм. Рекомендований схил ската повинен бути не менше 15 градусів
2. При монтажі в зовнішній обшивці і в системі вентильованих фасадів завод-виробник рекомендує укладати плівку горизонтально знизу вгору з перекриттям не менше 10см., З проклеюванням стику двосторонньою стрічкою. Плівка укладається безпосередньо на утеплювач, без зазору, але з зовнішнім покриттям стіни (профнастил,сайдінг) зазор повинен бути не менше 10 мм.

Щільність поверхні супердифузійної мембрани Strotex Basic 1300 складає 115 г/кв.м.

Подобрать диплом премиум Владимир. В настоящее время мы имеем возможность получить достаточно серьезную техническую поддержку, в которую вы можете об купить дипломы колледжей диплом премиум Владимир. Не беспокойтесь об оплате, она может быть выполнена сразу после получения. Но дипломы достаточно дорогие, поэтому пришлось п