Ви зараз тут: Головна -> vodostichni-systemy -> plastykovi-vodostichni-systemy

СТОРІНКА ЗНАХОДИТЬСЯ В ПРОЦЕСІ РОЗРОБКИ!
ПРИНОСИМО ВИБАЧЕННЯ ЗА ТИМЧАСОВІ НЕЗРУЧНОСТІ!!!

 ПЛАСТИКОВА ВОДОСТІЧНА СИСТЕМА BRYZA (БРИЗА)

br

ВОДОСТІЧНА СИСТЕМА BRYZA – це новітній продукт із стабільною позицією на ринку, впроваджений в продаж на початку 2004 року. Аналіз систем, що вже існують до цього часу, дозволив створити новаторський продукт, що виключає їх недосконалість. Інженерне знання, сучасна технологія, а також висока компетенція, посилена багатолітнім досвідом в переробці синтетичних матеріалів, принесли плоди в створенні прекрасного продукту надійної марки і високої якості серед подібних систем.

Водостічні системи BRYZA призначені для відводу води з даху будинків та споруд будь-якого архітектурного планування. Елементи і деталі системи виконані з високоякісного ПВХ, до складу якого входять спеціальні добавки, які забезпечують підвищену пластичність матеріалу. Вироблені з ПВХ елементи характеризує невелика маса, повна стійкість до атмосферних умов, стійкість кольорів, підтверджена лабораторними дослідженнями і тестами старіння, зробленими згідно з вимогами норм: PN-EN 607:2005, PN-EN 1462:2005, PN-EN 12200-1:2002.

Перевагами водостічних систем BRYZA є зручність і простота монтажу, стійкість до впливу негативних зовнішніх факторів, несхильність корозії, стійкість фарбування елементів конструкції до впливу ультрафіолетових випромінювань протягом усього терміну служби. Стримана елегантність класичних форм, легкість монтажу і гамма семи кольорів в чотирьох розмірах, дозволяє задовольнити будь-які вимоги споживача.

kol
Кольорова гамма пластикових водостічних систем Bryza (Бриза)