Ви зараз тут: Головна -> aksesuary-do-dahu -> dahovi-vikna

Мансардні (дахові) вікна Velux (Данія)

VELUX (Велюкс) – найбільший датський виробник мансардних вікон, які стали прикрасою будинків у всіх кліматичних регіонах світу. Мансардні вікна Велюкс, відомі своєю зручністю, ергономічним дизайном, продуманою комплектацією і високою стійкістю до погодного впливу. Мансардні вікна з кожним роком, все більше набирають популярність в Україні, їх все частіше використовують для освітлення та вентиляції мансардних приміщень.
Віллум Канн Расмуссен – перший інженер, який винайшов мансардні вікна. Сталося це в 1942 році і з тих пір почав своє існування бренд VELUX (від латинських слів “Vе” – от ” ventilatio” “вентиляція” и “lux”, що означає “світло”). Компанія VELUX має свої представництва в 40 країнах світу. 
Торгова марка VELUX стала символом якості та надійності – а також символом світлої і затишної мансарди! Мансардні вікна Velux здатні легко і невимушено вписатися в архітектуру будинку, при цьому зробити приміщення на 30-40% світліше. Сьогодні – продукція торгової марки VELUX – це еталон якості, сучасного дизайну і передових технологій виробництва. Для виробництва мансардних вікон Велюкс використовуються однокамерні енергозберігаючі склопакети, вироблені за новітньою технологією “теплого периметра”. Що має на увазі використання цільної тонкостінної рамки закругленою в кутах, замість традиційної не цільної алюмінієвої. Це технологічне рішення запобігає таку проблему як утворення конденсату по всьому периметру склопакета. Всі склопакети вікон Велюкс, крім серії Економ «GZL» складаються з ламінованого загартованого скла з самоочисним покриттям «Easy Clean», яке розчеплює бруд під впливом сонячних променів, залишки легко змиваються дощем. А завдяки ламінації, скло Велюкс затримуює до 95% УФ-променів, запобігаючи вигорянню меблів і стін. Крім того, склопакети Велюкс всередині заповнені газом – інертним аргоном і герметизовані силіконом, а не бутиловим герметиком. Також, всі мансардні вікна Велюкс, крім серії GZL, мають три шари ущільнювача по контуру, модель GZL – бюджетні мансардні вікна «економ класу» має тільки два рівні ущільнювача, але сама конструкція передбачає можливість установки третього. Завдяки цій системі відмінно зберігається тепло (опір теплопередачі вікна 0,7 м2 С / Вт) і виключаються протяги і промерзання вікна. 

Комплектаційні складові мансардних вікон Velux (Велюкс)

Комплектаційні складові мансардних вікон Velux (Велюкс)

Для виробництва дерев’яних вікон Велюкс використовується високоякісна деревина північної сосни – дуже щільна і міцна, оброблена фунгіцидним просоченням і покрита лаком, що забезпечує довгу службу дерев’яного вікна, яке не буде коробитися і міняти форму впродовж всього терміну експлуатації. Ще одна явна перевага мансардних вікон Велюкс – це наявність вентиляційного клапана і фільтра у всіх моделях, завдяки чому можливе провітрювання приміщення навіть із закритим вікном. Знімний фільтр відмінно захищає приміщення від пилу і проникнення комах, без зусиль знімається і легко миється.