Ви зараз тут: Головна -> vikonni-aksesuary -> zhalyuzi

В перекладі з французької термін «жалюзі» (jalousie) означає “ревність”. Говорять, що жалюзі – це винахід ревнивого чоловіка, який хотів приховати красоту своєї дружини. Скрізь них вона могла бачити, що діється на вулиці, залишаючись при цьму непомічено для оточуючих.

І справді, одна з функцій жалюзі- це приховування від сторонніх очей подій у кімнаті. Но на відміну від штор, окрім доброго захисту від сонячних променів, атмосферних осадків та пилу, жалюзі дозволяють легко регулювати повітряні та теплові потоки, являючись при цьому чудовим елементом інтер’єру.

В Україні жалюзі з’явилися не настільки давно, як в решті світу, але по популярності вони не поступаються звичайним шторам, а іноді і перевершують їх! Покоряючи нас своєю простотою, функціональністю та практичністю. Наприклад, для офісного оформлення.

Річ у тому, що жалюзі відкривають набагато ширші можливості, ніж будь-які заслони. Адже як діють штори? Тонкі штори не можуть захистити від сонця, зате не перешкоджають доступу свіжого повітря, важкі і щільні справляються з сонцем, але і з повітрям проблема – він просто не потрапляє в приміщення. В цілях пожежної безпеки взагалі не рекомендується вішати штори на кухні поблизу з плитою. На кухню – жалюзі! Жалюзі вирішать всі проблеми. Залишилося лише вибрати, яка модель саме Вам потрібна.

Жалюзі – це штори з розташованих паралельно один одному пластин, званих ламелями. Ламелі можуть бути нерухомими, а можуть повертатися. Їх встановлюють на вікна для уникнення прямих сонячних променів.

Ламелі – це смуги-рейки з різних матеріалів: використовуються тканина, пластик, дерево, метал. Саме їх розташуванням і визначається тип жалюзі, т. е. горизонтальні жалюзі мають горизонтальні ламелі.

Така різноманітність матеріалів, тканин, обладнання, кольорів та аксесуарів при оформлені вікна може привести в паніку навіть самих досвідчених декораторів інтер’єру.

Щоб не розгубитися при декоруванні свого вікна, потрібно прятати, що раціональна комбінація «чотирьох китів», на які спирається переваги жалюзі: приватність, управління світловим потоком, функціональності і стиль. Поможуть Вам безпомилково вибрати свій особистий, неповторний стиль кімнати.

І можете бути впевненим, що існує велика кількість варіантів для створення ідеального інтер’єру, який задовольнятиме всім Вашим вимогам і перевагам в декоруванні вікна.

АСОРТИМЕНТ ЖАЛЮЗІ:


вертикальні жалюзі у львові купити жалюзі ламелі якісні недорогі


горизонтальні жалюзі у львові купити жалюзі сонцезахист для вікон якісні недорогі


тканинні жалюзі у львові тканинні ролети купити жалюзі сонцезахист для вікон якісні недорогі


день ніч жалюзі у львові ролети день ніч купити жалюзі сонцезахист для вікон якісні недорогі


штори плісе жалюзі у львові плісе купити жалюзі сонцезахист для вікон якісні недорогі