Ви зараз тут: Головна -> vikonni-aksesuary -> zhalyuzi

Вертикальні жалюзі

Вертикальні жалюзі є найпопулярнішим виглядом жалюзі. Тканина і пластик – матеріали, з яких виготовляються ламелі, дозволяють використовувати вертикальні жалюзі в різних типах приміщень. Так жалюзі з тканинними ламелями в основному використовуються в житлових приміщеннях (кухня, спальня). Великий вибір забарвлень і щільності тканини дозволяють створити затишок в приміщенні. Тоді як мінімалізм і строгість пластикових жалюзі робить їх актуальними для використання.

Це тканинні ламелі, які повертаються навколо вертикальної осі і відсовуються убік як звичайні штори.

Вертикальні жалюзі – найцікавіше рішення для створення неповторного інтер’єру, завдяки високій якості матеріалів і багатій палітрі кольорів. Багатофункціональний механізм управління дозволяє ефективно регулювати світловий потік, створюючи в приміщенні неповторний ефект м’якого розсіяного світла.

Широка гама кольорів полотен для вертикальних жалюзі компанії “МАРЕКС.ЮЕЙ” задовільнить найвибагливіші смаки, а тепла барва створить відчуття миру та спокою.

Тканини, спеціально пристосовані для офісів та банків зменшують сліпучий блиск світла, а це полегшує роботу за компютером.

Господині зацікавляться тканинами, які не притягають порох, підлягають пранню без втрати властивостей.

Найновіша система металевого карнізу відзначається елегантністю та надійністю протягом тривалого використання.

[tribulant_slideshow gallery_id=”24″]