Ви зараз тут: Головна -> vikonni-aksesuary -> zhalyuzi

СТОРІНКА ЗНАХОДИТЬСЯ В ПРОЦЕСІ РОЗРОБКИ!

Рулонні жалюзі у Львові не так давно ввійшли в моду, але вже інтенсивно захопили ринок. Рулонні штори мають безліч переваг від звичайних жалюзів:

  • Великий вибір кольорів та відтінків, текстур та фактур, які зможуть доповнити будь-який інтер’єр. За рахунок того, що тканинні ролети це цільне полотно, на них цілком можна розмістити малюнок, і він буде мати красивий та цікавий вигляд. Полотна мають різну щільність, можуть бути майже прозорими або досить щільними, щоб повністю затемнити приміщення. 

  • Всі полотна обробляють спеціальним розчином, який вберігає тканину від вигорання. Купити рулонні штори у Львові недорого можна в нашому магазині-салоні (вул.Кн.Ольги, 5а). Кріпляться ролети дуже просто, до того ж, в комплекті до них додається фото-інструкція зі встановлення. 

  • Ціна ролетів залежить від матеріалу виготовлення. В галереї представлені моделі, які повністю затемнюють приміщення, вони складаються з двох шарів, внутрішній – тканина, зовнішній – світловідбиваючий екран. Такі моделі підходять для спалень та кімнат, в яких розміщений домашній кінотеатр. 

[tribulant_slideshow gallery_id=”33″]