Ви зараз тут: Головна -> pvh-konstrukcii -> komplektuyuchi-do-vikon

Фурнітура – це складний комплекс механізмів, що відповідає за функціональність вікна. Ззовні ми можемо бачити лише ручку та петлі фурнітури, але якщо відчинити стулку, то легко помітити, що за кожен рух вікна відповідає до десятка різних складних деталей. Від якості фурнітури напряму залежить як довго прослужить Вам вікно та наскільки зручно буде ним користуватись.

КЛАСИЧНІ ТИПИ ВІДКРИВАННЯ

типи відкривання вікон


аксор комфорт лайнgu-logoУ вікнах встановлюється фурнітурa німецької фірми G-U. Дана фурнітура має сертифікати міжнародної системи стандартизації якості ISO 9001. Фурнітура G-U має декілька шарів антикорозійного покриття.

Додаткові елементи фурнітури G-U забезпечують:

 • захист від зламу;

 • захист від провисання;

 • блокування небажаного відкривання вікна дітьми;

 • герметичне прижимання;

 • делікатне провітрювання.

Фурнітура від німецького концерну G-U оздоблена запатентованим механізмом – мікроліфтом. Даний елемент приймає на себе все навантаження при закриванні стулки. Відповідно, значно збільшує терміни експлуатації фурнітури і дозволяє уникнути додаткових витрат та зайвих проблем під час ремонту.

Фурнітура G-U має спеціальний запобіжник, який виключає можливість закривання стулки протягом. Тому ніякий порив вітру не змусить стулку вдаритися в раму або, навпаки, в стіну, оскільки даний механізм обмежує кут відкриття Вашого пластикового вікна.

У всіх віконних конструкціях можливе відкривання наступних типів: поворот, поворот-відкид, мікровентиляція.

Функція «мікропровітрювання» надає Вам додаткові переваги у провітрюванні приміщення. Мікропровітрювання є ефективним вирішенням проблеми безперервного повітрообміну після встановлення пластикових вікон.


unnamedНімецька компанія “SIEGENIA-AUBI KG” («ЗІГЕНІА-АУБІ КГ») – один з найбільших виробників віконної і дверної фурнітури і шумоізолюючих систем провітрювання. У 2003 році правнук засновника фірми Siegenia-Frank KG Віланд Франк об’єднав двох лідерів фурнітурного ринку – компанію Siegenia-Frank KG, створену в 1914 році, і фірму AUBI GmbH, що займається виробництвом фурнітури з 1873 року. У 2006 році до групи Зігеніа-Аубі долучилася компанія KFV, яка з 1868 року виробляє дверні замки і займає на цьому ринку лідируючі позиції.

До злиття компанії Siegenia-Frank KG і AUBI GmbH успішно представляли на ринку власні системи віконної фурнітури. Після об’єднання збереглися дві самостійні виробничі програми, що успадкували назви фірм-розробників – FAVORIT Si-line і А300. Однак по закінченні часу об’єднана компанія Зігеніа-Аубі вже багато зробила як у напрямку зближення технологічних стандартів двох названих виробничих груп, так і в аспекті розробки нової асортиментної програми під маркою “Зігеніа-Аубі”.

Фурнітура, яка пропонується компанією Зігеніа-Аубі, дозволяє виготовляти вікна та двері прямокутної, аркової, напіваркової, трапецієподібної, трикутної, штульпової і зігнутої форми. Широкий спектр фурнітури від Зігеніа-Аубі розрахований як на муніципальне (об’єктне), так і приватне будівництво.

variantu_vidkruvannya

Типи відкривання металопластикових вікон з використанням фурнітури Siegenia

Фурнітурна система Siegenia Aubi Favorit (Німеччина) є однією з найбільш універсальних та надійних в Європі. Конструкція основних елементів фурнітури Siegenia Aubi дозволяє виготовляти вікна з різним типом відкривання, що працюють довго та надійно.

Гордістю компанії Siegenia є метал з якого виготовляється фурнітура. Високоякісна сталь вкрита багатошаровим покриттям, надійно захищена від корозії.За результатами випробувань у соляній високотемпературній камері, до появи перших ознак іржавіння фурнітура витримує більше 200 годин.

Конструкція петель Siegenia Aubi Favorit відрізняється високими механічними показниками: петлі розраховані на утримання стулок масою до 130 кг та експлуатацію протягом 20 000 циклів відкривання/закривання (більш ніж 10 років служби вікна) до появи перших ознак зносу.

Додаткові функціональні елементи, такі як протизламні зачепи, вибіркове провітрювання та дитячий замок безпеки дають можливість суттєво розширити можливості вікна, зробивши керування ним ще більш комфортним.


WH_Logo_Master_IllustratorЗдебільшого думка про існування фурнітури у віконній конструкції вперше з’являється у клієнта в момент покупки вікна. Проте саме від її функціональних можливостей залежить реалізація тих чи інших побажань, як, наприклад, зручність та довговічність, рівень захисту від грабіжника та інтеграція з системою сигналізації – за всі ці речі у вікні відповідає саме фурнітура!
Усі елементи фурнітури ми виготовляємо зі стійкої легованої сталі і за допомогою гальваніки оцинковуємо їх – таким чином вони набувають антикорозійного захисту та здатні зберігати свій привабливий сріблястий колір гарантовано впродовж 20-річного терміну експлуатації.

Зв’язка усіх деталей нашої фурнітури у віконній конструкції настільки точна, що навантаження рівномірно розподіляється на всі її частини. Завдяки цьому збільшується тривалість користування.

Новий стандарт галузі

Завдяки своїм можливостям нова система activPilot компанії Winkhaus дозволяє wink_hausвтілювати практично всі побажання клієнта щодо безпеки, комфорту та вишуканого стилю вікон. Широкий вибір додаткових функцій, новий тип замикання і можливість легкої зміни рівня безпеки фурнітури – все це важливі аргументи для покупців вікон. Сучасний дизайн вкотре підкреслює високу якість та переваги продукту для споживача.

Безпека

Фурнітурні системи сімейства activPilot мають свою відмітну систему замикання, яка базується на унікальних протизламних штифтах (запірних цапфах) у формі восьмигранних грибків. Такі грибки легко зчіплюються як зі стандартними зачепами, так із посиленими протизламними, а також регулюють притискання стулки до рами.

Важливим аргументом для покупця є те, що, маючи такі восьмигранні грибки на всіх елементах фурнітури по периметру, вікно дуже легко зробити протизламним з точки зору фурнітури – просто замінивши на рамі відповідні звичайні зачепи на протизламні. А додавши до них визначені додаткові елементи – отримати клас протизламності RC1-RC3 згідно європейських норм ENV 1627-1630:2011.

Зручність

У порівнянні з попередньою системою autoPilot, кількість елементів activPilot, потрібних для монтажу на вікно, суттєво зменшилася. Проте кожен елемент став багатофункціональним. Наприклад, зачепи на рамі не тільки притягують стулку до рами, але й контактують з додатковими елементами для виконання певних функцій.
Багатофункціональні елементи activPilot легко та швидко монтуються навіть на встановлені вікна. Один елемент – це дві або більше додаткових функцій.

Вишуканий дизайн

Оригінальний знак у вигляді трьох квадратів, розміщених разом, – це відмітна риса фурнітурних систем activPilot, символ інновацій та високої якості. До розробки нашої фурнітури ми залучили сучасного промислового дизайнера. Завдяки цьому поряд з функціональністю – отримали шляхетну витонченість кожного елементу.


аксор

AXOR INDUSTRY – це міжнародна компанія, яка швидко розвивається і основною спеціалізацією якої є виробництво фурнітури для металопластикових конструкцій.

Сучасний завод повного циклу розташований у м. Дніпропетровську (Україна). Виробничі потужності і передове технологічне оснащення, наявність власних лабораторій і висококваліфікованого персоналу дозволяють випускати продукцію високої якості, що відповідає міжнародним вимоги EN і DIN.

Фурнітура AXOR INDUSTRY

Це ретельно продумана продукція, покликана максимально ефективно задовольняти потреби як кінцевих споживачів в якості і комфорті експлуатації, так і виробників СПК в їх прагненні працювати з надійним і одночасно простим у монтажі продуктом.

Фурнітура AXOR Komfort Line K-3 є першою фурнітурною системою, що проектується і виготовляється в Україні. Метою створення даної систему була розробка такої фурнітури, яка б поєднувала надійність і функціональність з простотою встановлення та помірною ціною.

Фурнітура AXOR Komfort Line K-3 виготовляється з німецької сировини. Використання сталевих штампованих заготовок вкритих багатошаровим захисним покриттям надійно захищає всі фурнітурні елементи від зносу та корозії.

Зачепи фурнітури вготовляються зі сплаву цинку, алюмінію та міді. Таке поєднання гарантує тривале використання фурнітури навіть при умові підвищеного навантаження.

Асортимент елементів фурнітурної системи AXOR Komfort Line K-3 робить можливим створення вікна будь-якого типу і майже будь-якого розміру. Додаткові деталі на кшталт мікроліфту та ступеневого провітрювання дають змогу вдосконалити конструкцію.

Якість фурнітури Komfort Line K-3 підтверджено сертифікатами ДСТУ і ГОСТ РФ.

Технічні особливості фурнітури Komfort Line K-3:

 • Фіксатори в фурнітурному пазі для всіх елементів стулки дозволяють закріпити елементи фурнітури до моменту вгвинчування саморізів і перешкоджають їх зсуву від проектного положення в момент вгвинчування саморізів.

 • Фіксація штифта опори нижньої петлі в крайньому нижньому положенні під кутом 110 ° для зручного монтажу з використанням шуруповерта – штифт петлі не падає і не заважає закручування саморіза.

 • Отвори в опорі нижньої і верхньої петлі спроектовані таким чином, щоб всі саморізи потрапляли в армування рами.

 • Напрямні больци довжиною 5 мм і діаметром 3 мм дозволяють надійно зафіксувати нижню петлю стулки до моменту закріплення (привинчивания).

 • Всередині нижньої петлі стулки є втулка з фіксатором положення з високоміцного полімеру, яка перешкоджає викручуванню регулювального гвинта при повороті стулки. Також виключений скрип при повороті стулки. Регулювальний гвинт спочатку зафіксований в центральному положенні, що виключає мимовільну зміну його положення при транспортуванні виробу.

 • Універсальна ножична петля для лівого і правого відкривання.

 • Штифт опори верхньої петлі, при з’єднанні з петлею ножиць, отримує жорстку і надійну фіксацію, завдяки спеціальній втулці з високоміцного полімеру, виключаючи мимовільне роз’єднання.

 • Закривні пластини виконані зі зносостійкого сплаву ЦАМ (цинк, алюміній, мідь). Знос на 20 тис. циклах відкривання не перевищує норм, регламентованих ДСТУ.

 • В якості додаткової опції, елементи кутових передач і середніх запорів з грибоподібними цапфами в поєднанні з противзломними пластинами дозволяють

 • оснащувати вікно відповідно до вимог базової безпеки.

 • Універсальний мікроліфт – блокувальник (вліво / вправо). Фіксація центрального положення до моменту монтажу. Працює при фальцлюфт від 10 до 14 мм. При необхідності можливе регулювання рамної частини по висоті + / -1 мм. Установка рамної деталі за шаблоном забезпечує коректну роботу мікроліфта – блокувальника в цілому.

 • «Лижа» – мікроліфт, інтегрована в запірно-відкидний пристрій, виключає провисання стулки в режимі “зачинено”.

 • Надійне з’єднання середнього запору з ножицями за допомогою саморіза.

 • Регулювання в ножицях на притиск + / – 1 мм.

 • Надійне з’єднання елементів середнього запору та лінійного подовжувача за допомогою саморіза (аналог з’єднання кутової передачі і приводу), що виключає їх роз’єднання або некоректну роботу.

 • 4 типорозміру середніх запорів для оптимізації складу та логістики.