Ви зараз тут: Головна -> rolety-alutech -> zahysni-rolety

 Ролетні системи (інші назви – ролети, рольставні) встановлюються на віконні та дверні прорізи для захисту приміщень від злому і проникнення, від сонця, вітру і дощу, від шуму і сторонніх поглядів.
Roller-Shutters-WINDOWSГрупа компаній «Алютех» виробляє більше 90% профілів і комплектуючих для ролетних систем – роллформінговие і екструдовані ролетні профілі, кінцеві профілі, направляючі шини, захисні короби, бічні кришки, октогональную вали, ручні приводи. Всього більше 6 тисяч позицій.
Алюмінієві ролети на вікна стійкі до корозії, до впливу атмосферних опадів, міцні і надійні, екологічно чисті.

   Основний конструктивний елемент рольставен – ролетне полотно, що складається з алюмінієвих профілів роликової прокатки або екструдованих. Для віконних і дверних прорізів «Алютех» пропонує 7 типорозмірів профілів роликової прокатки з пінним наповнювачем в широкій колірній гамі – більш 20 кольорів і 3 типорозміри екструдованих профілів в 19 кольорах. Висота кроющей поверхні профілів – від 37 до 55 мм, товщина – від 8,2 до 13,5 мм.

  Ролетні системи виконують ряд важливих завдань.

Захист від злому

Безпека дому, офісу чи магазину – основне завдання, з вирішенням якої успішно справляються ролети. В Вашу відсутність ролетні системи здатні ефективно охороняти Ваше майно.

                         Захист від сонця

Ролети на вікна забезпечують збереження комфортної прохолоди у спекотні дні, захист штор і завісок, меблів і килимових покриттів від вигоряння під впливом сонячних променів.

Захист від негоди

Надійний захист вікна від атмосферних явищ (дощ, сніг, град, пориви вітру). Відірвані гілки або будь-які інші предмети, підхоплені сильним вітром, не зашкодять вікна і двері.

Економія енергії

При опущеному ролетному полотні між ролетою і вікном утворюється повітряний прошарок, який виконує функцію «термоса», тому роллети сприяють встановленню оптимальної температури в будинку: зберігають прохолоду в спекотні дні, а тепло – в холодні. Ролети на вікна забезпечують економію енергоресурсів до 20%.

Захист від шуму

Зниження рівня сторонніх шумів в приміщенні для більш ефективної роботи та приємного відпочинку завдяки використанню алюмінієвих профілів з пінним наповненням.

Захист від сторонніх поглядів

Можливість насолодитися самотою у власному будинку або квартирі. Ваше приватне життя під надійною охороною! Особливо актуально для першого поверху.

Завдяки різноманітності кольорових рішень і форм захисних коробів ролети на вікна є оригінальним декоративним елементом фасаду, що підкреслює ексклюзивність та сучасний стиль будинку.

Придбати ролекасети у м. Львів можна по доступній ціні.