Ви зараз тут: Головна -> pvh-konstrukcii -> metaloplastykovi-vikna

СТОРІНКА ЗНАХОДИТЬСЯ В ПРОЦЕСІ РОЗРОБКИ! ПРИНОСИМО ВИБАЧЕННЯ ЗА ТИМЧАСОВІ НЕЗРУЧНОСТІ!!!

8 серія ВДС

Шестикамерні профільні системи WDS 8 SERIES є одними з найкращих на вітчизняному ринку. Виняткові енергозберігаючі та механічні властивості зумовлені особливостями конструкції рамного та стулкового профілів, а також наявністю додаткового контуру ущільнення, забезпечують вікнам з профілюWDS 8 SERIES підвищену міцність та теплоізоляцію. В той же час шляхетний вигляд та широкий спектр можливостей по декоруванню даної профільної системи перетворюють вікно на справжню окрасу вашої оселі.

 • Монтажна глибина – 82 мм

 • Зовнішня стінка – 3 мм

 • Рівень теплозбереження – Максимальний (1,07 м2*0С/Вт)

В профільній системі WDS 8 seriers кількість камер в рамі і стулці збільшено до 6, що значно збільшує теплозберігаючі можливості. Потрібно зазначити що у WDS 8 series мінімізована поява конденсату в зоні алюмінієвої дистанції, яка знаходиться між склом, завдяки збільшенню висоти наплаву до 23 мм, при стандартному показнику 20 мм. Збільшено камери для армуючого профілю, що надає можливість застосування металевого підсилювача з високими статичними показниками. Особлива конструкція системи гарантує безпечну передачу навантажень із стулки на конструкцію вікна, що впливає на легкість відкриття і закривання.Дана профільна система володіє сучасним дизайном,а саме високоякісною  глянцевою поверхнею, округлими формами стулки та новим штапіком. Конструкція системи гарантує безпечну передачу навантажень від стулки. 


7 серія ВДС

Енергоефективність та шумоізоляція лежать в основі розробки системи WDS 7 SERIES. Нам вдалось створити ідеальну конструкцію для збереження тепла та комфорту в оселі. Завдяки тому, що система спроектована по формулі 70\40\6, з новим вікном ви отримаєте теплоізоляцію найвищого рівня та надійний захист від промерзань.

 • Монтажна глибина – 82 мм

 • Зовнішня стінка – 3 мм

 • Рівень теплозбереження – Максимальний (1,07 м2*0С/Вт)

ПЕРЕВАГИ WDS 7 series

1

6 камер в профілі з монтажною шириной 70 мм – це унікальна пропозиція на українському віконному ринку. Вигідне поєднання характеристик для енергоефективних рішень

2

6 камер забезпечують високий рівень теплоізоляції для зниження енерговитрат протягом усього року

3

Можливість енергозберігаючого скління. Система може комплектуватися одно- або двокамерним енергозберігаючим склопакетом

4

Покращена система водовідведення і легкий догляд,завдяки нахилу дренажу з кутом 2°

5

Високий опір вітровим навантаженням, завдяки наплаву шириною 17 мм

6

Відмінно доповнює дизайн інтер’єру та екстер’єру, завдяки можливості ламінації. Ламінаційні плівки повторюють текстуру дерева або відтінки в стилі Хай-Тек

 


вдс 505

Покращена п’ятикамерна профільна система WDS 505 відповідає більшості вимог, що висуваються до металопластикових профілів у Європі. Завдяки оптимізації внутрішньої структури профілю WDS 505 забезпечує збереження тепла та захист оселі від зовнішнього шуму. Гладенька поверхня рами і стулки не тільки надають вікнам привабливого вигляду, а й полегшують догляд за ними.

 • Монтажна глибина – 70 мм

 • Зовнішня стінка – 2,7 мм

 • Рівень теплозбереження – Оптимальний (0,84 м2*0С/Вт)

Вікна з сиcтеми WDS 5 series рекомендовані для об’єктів з високими вимогами до теплоізоляції. Профільна система WDS 505 вирізняється своїм сучасним м’яким дизайном. Компактна будова в поєднанні з заокругленнями надає профілю сучасний і елегантний вигляд. Оптимальний притвор між рамою і стулкою запобігає проникненню бруду і води. Дана профільна система володіє естетичним сірим ущільнювачем класу TPVГладка поверхня рами набагато полегшує догляд. Можлива установка склопакетів шириною 24 мм, 32мм і 38 мм. Можливе виготовлення дверних конструкцій з данного профілю.


вдс 50П’ятикамерна профільна система WDS 500 є втіленням ідеї про те, що вікна з високоякісного профілю можуть мати помірну ціну. Внутрішня структура профілю з п’яти герметично замкнених камер забезпечує вікну високі показники тепло- та звукоізоляції, а зовнішній вигляд конструкції сприяє її гармонійному поєднанню з будь-яким інтер’єром.

 • Монтажна глибина – 70 мм

 • Зовнішня стінка – 2,7 мм

 • Рівень теплозбереження – Оптимальний (0,84 м2*0С/Вт)

WDS 500 поєднує в собі характеристики якійсної профільної системи та помірну ціну. Витриманий класичний дизайн рами і стулка дозволяє виготовити конструкції,які впишуться в будь-який інтер’єр. Також у даній профільної системі передбачине розумне відведення води. Сталеве армування в рамі, стулці і імпості забезпечує відмінні статичні показники у вікніПрофільна система WDS 500 постачається з ущільнювачем чорного кольору.


вдс 404Чотирикамерна система WDS 404 є покращеним варіантом системи WDS 400. В ній використовується потовщена до 3 мм зовнішня стінка, що суттєво покращує теплоізоляцію та механічні властивості даної конструкції. Стулка висотою 85 мм відрізняється підвищеною міцністю, тому є ідеальною для виготовлення дверних конструкцій.

 • Монтажна глибина – 60 мм

 • Зовнішня стінка – 3 мм

 • Рівень теплозбереження – базовий (0,72 м2*0С/Вт)

Сяюча білизна, блиск і гладкість поверхні профілю WDS 404 сприяє легкому очищеннюСірі TPVущільнювачі перешкоджають проникненню води і бруду. Використовується оцинкований армуючий профіль для підвищення міцності конструкції. В даній профільній системі є похилий фальц для стікання дощової італої води.


вдс 400Профільні системи WDS 400 обладнані чотирма герметичними повітряними камерами, що суттєво підвищує їх теплоізоляційну здатність. Завдяки використанню глянцевого білого пластику та фігурних штапиків зовнішній вигляд вікна набуває привабливості та індивідуального характеру. Поєднання високих функціональних показників з доступною ціною робить WDS 400однією з найбільш популярних профільних систем на вітчизняному ринку.

 • Монтажна глибина – 60 мм

 • Зовнішня стінка – 2,7 мм

 • Рівень теплозбереження – Покращений (0,80 м2*0С/Вт)

У профільній системі є двокомпонентний сірий ущільнювач TPV, який забезпечує ефективну ізоляцію, водонепроникність, високу звукоізоляцію і тривалий термінексплуатації віконної конструкції. WDS 400 підходить для склопакетів товщиною 24 мм32 мм і скла товщиною 38 мм. Гладкий похилий фальц в рамі і стулці покращує відведення води і сприяє підтримці віконної рами в чистотіВікна WDS 400 зручні в експлуатації і не вимагають додаткового догляду. Підходять для установки в різнихприміщеннях і виглядають незвично і стильно в ламінації під дерево і в інших кольорах.


олімпія вдсТрикамерна профільна система Olimpia поєднує високу економічність з достойними експлуатаційними характеристиками. Вікна з даної профільної системи відрізняються надійністю, довговічністю і разом з тим – доступною ціною. Це прийнятний варіант для тих, хто бажає суттєво знизити витрати на встановлення вікон.

 • Монтажна глибина – 60 мм

 • Зовнішня стінка – 2,55 мм

 • Рівень теплозбереження – базовий (0,72 м2*0С/Вт)

Профільна система Olimpia має новий штапік “Класік”. Гладкий фальц між рамою і стулкою має кут нахилу 2 °, що призначений для кращого відведення води і длялегкого очищенняСталеве армування в рамістулці та імпості забезпечує високі статичні показники у вікні. Дизайн притвору в рамістулці та імпості зробленийідентично для спрощення виготовлення конструкції вікна. Завдяки особливостям профільної системи фурнітуращо несе навантаженняможе бути надійно закріплена в сталевому армуванніКонфігурація ніжки штапіка забезпечує швидкий і легкий монтаж штапіка в раму з надійною фіксацією. Спеціально розробленауніверсальна система з’єднання і фіксації  дозволяє легко і герметично об’єднувати раму з будь-якими профілями.


Купити вікна з профілю WDS у Львові Ви зможете в офісі компанії “МАРЕКС.ЮЕЙ” на вул. Княгині Ольги, 5а (детальніше сторінка Контакти)