Ви зараз тут: Головна -> pvh-konstrukcii -> komplektuyuchi-do-vikon

Склопакет – це частина вікна, яка займає близько ¾ від всієї його площі. Ось чому саме склопакет несе основне функціональне навантаження. А це значить, що чим ефективніше буде обраний вами склопакет, тим комфортніше ви почуватимете себе за новими вікнами.

У вікнах EPSILON™, WDS™ використовується скло австрійського виробника Guardian™.

Склопакети ClimaGuard® від Epsilon™

Види скла

Звичайне FLOAT-скло

Один з найпоширеніших видів скла, які використовуються в конструкції склопакетів – флоат-скло. Це скло, отримане флоат-методом. У чому полягає його суть?

Головним чином, в тому, що ще гаряче скло пропускається через флоат-ванну, в якій знаходиться шар розплавленого олова, а потім охолоджується. Скло, отримане таким способом, має практично ідеально гладку поверхню, на якій практично немає фізичних дефектів. Флоат-скло також не має ніяких серйозних оптичних дефектів. Крім того, деякі властивості флоат-склу можна надати ще на стадії його виготовлення, що є безумовною перевагою його перед іншими. Саме тому його частіше інших застосовують для виготовлення склопакетів. Готові склопакети з ним володіють чудовою світлопропускною здатністю, вони пропускають до 90% світла.

Характеристики:

 • плоска поверхня

 • висока світлопропускна здатність

 • оптична прозорість

 • для підвищення безпеки скло може бути ущільнене або ламіноване

 • можливе нанесення срібного напилення для виготовлення зеркала

 • підходить для трафаретного друку, кислотного травлення та декорування c допомогою керамічних матеріалів

Теплозберігаюче скло ClimaGuard® N

Теплозберігаюче стекло ClimaGuard® N — це низькоемісійне скло. Низькоемісійне скло – це скло, що володіє високою світлопропускною здатністю і прозорістю і в той же час, забезпечуює досить високі показники коефіцієнта теплоізоляції. Іншими словами, завдяки своїй прозорості, воно дозволяює сонячному світлу проникати всередину приміщення, а закумульоване всередині приміщень тепло і теплову енергію від нагрівальних предметів – відображати всередину приміщення.

ClimaGuard ® N дозволяє досягти оптимального рівня теплоізоляції для практичних потреб. У той же час, дотримуються всі вимоги правил з енергозбереження.

Характеристики: 

 • Прозоре нейтральне зсередини

 • Можливість загартування або термоущільнення 

 • Надзвичайна теплоізоляція, що дозволяє скоротити втрати тепла

 • Високий показник сонячного фактора, що забезпечує ефективне використання сонячної енергії

 • Високий коефіцієнт світлопропускання, що дозволяє максимально ефективно використовувати природне денне освітлення

Енергозберігаюче, сонцезахисне скло ClimaGuard® Solar

ClimaGuard® Solar володіє як чудовими сонцезахисними характеристиками, так і відмінними теплозберігаючими властивостями у поєднанні з високим показником світлопропускання. Це дозволяє називати його мультифункційним склом, яке захищає від спеки влітку і зберігає тепло взимку.

Характеристики:

 • Надійний захист від сонця влітку

 • Високий ступінь теплозахисту взимку

 • Прозорість зсередини – збереження освітленості приміщення

 • Невелика дзеркальність зовні

Brugmann™ , Salamander™

Rehau™

Базовим склопакетом, що використовується у металопластикових конструкціях є однокамерний склопакет. В конструкцію такого склопакету входить два скла, поєднаних між собою алюмінієвою дистанційною рамкою товщиною 16 мм. Внутрішній простір склопакета заповнюється попередньо осушеним повітрям та герметизується. Завдяки цьому конструкція забезпечує вікну значно вищі показники тепло- та звукоізоляції.

Для надання вікну покращених експлуатаційних характеристик (збереження тепла, захист від зовнішнього шуму, тощо) можна використовувати двокамерні склопакети. До складу такої конструкції входить три скла, що герметично поєднуються між собою двома 10-мм рамками.

Завдяки збільшенню товщини повітряного шару двокамерний склопакет значно краще виконує теплоізоляційну функцію, а його внутрішня структура (чергування скла з повітрям) знижує гучність звукових хвиль, що проникають до приміщення.

Щоб знизити втрати тепла та дати клієнтові можливість суттєво зменшити витрати на опалення ми рекомендуємо додавати до комплектації склопакету бодай одне енергозберігаюче скло.

Завдяки спеціальному покриттю з кількох шарів різних видів металу та його оксидів, таке скло (іноді його називають селективним або і-склом) працює за прикладом дзеркала: значна частина теплових променів відбивається від покриття та повертається назад до приміщення.

Для поліпшення властивостей склопакету стандартну алюмінієву дистанційну рамку можна замінити на рамку «Super Spacer». Що ж забезпечує ця деталь?

 • По-перше, рамка «Super Spacer» значно гірше за алюміній проводить тепло, тому по периметру склопакета не утворюється так званий «місток холоду». Завдяки цьому суттєво зменшується імовірність появи конденсату та промерзання вікон у крайовій зоні.

 • По-друге, конструкція «Super Spacer» забезпечує значне підвищення теплоізоляційних характеристик склопакета.

 • І по-третє, завдяки використанню в будові рамки «Super Spacer» еластичних полімерних матеріалів суттєво зменшується звукопроникність, тому зовнішній шум буде Вас турбувати значно рідше.

Поряд зі звичайним прозорим склом склопакети можна комплектувати декоративними різновидами оскління. За Вашим бажаннями ми можемо підібрати як тоноване в масі скло, так і скло з рель’єфними візерунками. Вашій увазі пропонуються текстури «Бассак», «Дельта», «Пунто» доступні у різноманітних кольорових варіантах.

Також, компанія “МАРЕКС.ЮЕЙ” пропонує послугу виробництва окремих індивідуальних склопакетів.

І заохочує клієнтів до заміни звичайних склопакетів у своїх вікнах з профілем будь-яких торгових марок, на склопакети з енергозберігаючим напиленням, адже це доступний спосіб до створення суттєвої економії енергетичних ресурсів у Вашій оселі.