Ви зараз тут: Головна -> pvh-konstrukcii -> komplektuyuchi-do-vikon

Дизайнерська ручка

Віконна ручка – важлива складова вікна, яка повинна відповідати загальному стилю інтер’єру кімнати. Компанія “МАРЕКС.ЮЕЙ” пропонує декілька варіантів дизайнерських ручок для Ваших вікон.

Компанія “МАРЕКС.ЮЕЙ” пропонує ручки не тільки різноманітні за формою самої ручки та основи, але і у широкий вибір кольорів (напр., білий, коричневий , срібний, золотий, бронзовий).
Ви зможете підібрати ідеальний варіант до Вашого інтер’єру, в якому б стилі він не був виконаний. Вдало підібрана дизайнерська ручка вигідно підкреслить ексклюзивну модель Вашого вікна.

Ручка з ключиком

Ручка з ключиком – гарантія Вашої безпеки. З її допомогою Ви заблокуєте створку в закритому положенні. Ручку не можна буде повернути, і, відповідно, і не можна буде відкрити вікно. Поворот ключа знімає блокування і вікно знов можна відкрити. Якщо не замикати на ключ, така ручка функціонує як звичайна.
Ручки з ключиком спеціально встановлюють на вікна або балконні двері до дитячої кімнати. Коли Ви закриєте вікно на ключ, малюк не зможе відкрити вікно і Ви будете спокійні за його безпеку.

Протизламна ручка

Спеціальний блокуючий механізм ручки HOPPE Secustik дозволяє повернути ручку як звичайно, але блокує її при спробі зламу через фурнітуру зовні. При повороті ручки механізм з чітким клацанням фіксує ручку в різних положеннях. Даний звук, характерний для ручок Secustik, говорить про підвищені параметри безпеки ручки і, відповідно, вікна.
Таким чином, протизламна віконна ручка захистить Вашу оселю від зловмисників.

Принцип дії протизломної ручки Hoppe Secustik
Принцип дії протизломної ручки Hoppe Secustik